Čtení

V článcích narazíte na inspiraci, aktuální novinky i zajímavé informace ze studia.

Vždy jsem si přál mít vlastní řadu bytových doplňků, proto jsem se rozhodl na tom zapracovat a rozšířit nabídku Blota mura o nové kousky. I když mezi mé nejoblíbenější materiály patří papír, velice rád si vezmu do ruky kus voňavého dřeva nebo kousek suché hlíny. Je to pro mě zajímavá změna a zároveň relax po hodinách práce s počítačem.

Moc mě těší, že si zkrášlujete své domovy autorskými tisky. Myslím si, že ty nejoblíbenější si zaslouží trochu více představit. Představuji Vám 3 plakáty, které během roku zakoupilo nejvíce zákazníků.

I když na webu naleznete mnoho informací, jsou otázky na které se často ptáte. To je pochopitelně v pořádku, proto vznikl tento přehled těch nejčastějších.

Nabídka zajímavých obchodů a obchůdků je v současné době opravdu pestrá, proto může být někdy těžké rozhodnout se, kde si udělat radost. Zde je deset důvodů, proč by to mohlo být třeba zde.

Inspirujte se minimalistickými plakáty a vylaďte si Váš domov. Jednoduché linie a černobílá kombinace charakterizují tuto nabídku minimalistických plakátů. Pěkně vyniknou v černých rámečcích a krásně doplní minimalistické interiéry.