Blota mura se rozrůstá

09.02.2022

Vždy jsem si přál mít vlastní řadu bytových doplňků, proto jsem se rozhodl na tom zapracovat a rozšířit nabídku Blota mura o nové kousky. I když mezi mé nejoblíbenější materiály patří papír, velice rád si vezmu do ruky kus voňavého dřeva nebo kousek suché hlíny. Je to pro mě zajímavá změna a zároveň relax po hodinách práce s počítačem.

Má dílna není zdaleka profesionální truhlárnou, ale na výrobu drobných dekorací je ideální a tak zde můžou vznikat dřevěné originály, ručně dělané kousky s příběhem a duší. Avšak u dřeva to nekončí. Do výroby doplňků jsem zapojil také šikovnou švadlenu, která pro Vás ze zajímavých látek šije krásné polštáře. Podle mého názoru polštářů není nikdy dost. Popravdě, kdo z nás by se nechtěl položit do těch měkoučkých obláčků a užít si trochu odpočinku po každodenním shonu.

Obchod se od nového roku rozrůstá také o zarámované plakáty. Mnozí z vás se dotazují na rámečky k plakátům, proto jsem se rozhodl ty nové a nejoblíbenější rovnou zarámovat. Nebudete muset shánět rámy, budete mít vše připravené a obrazy můžete rovnou pověsit na vámi vybrané místo.

Věřím, že se Vám nová nabídka dekorací a doplňků bude líbit a potěší vaše oko nejen na obrázku, ale třeba i jako nový originál u vás doma.

Prohlédnout aktuální nabídku.