O mně

Láska k papíru
Do svého tvořivého světa jsem začal utíkat v roce 2012 a již tehdy ve mně vzplála touha po vlastní tvorbě. Cesta to nebyla vždycky jednoduchá, ale rok s rokem se sešel a já mohu prostřednictvím svých výrobků dělat radost a probouzet lásku k papíru i u vás.

Inspirace
Většina mého života se teď odehrává na vesnici nedaleko Českého středohoří. Pomalu plynoucí čas venkova, les za domem, výhled do krajiny, ptáci i hmyz - to je nekončící zásobárna inspirace. Proto má tvorba často odráží okolní přírodou, krásu všedních dnů, ale i můj oblíbený severský styl.

Blota mura
Jmenuji Honza a tvořím pod pseudonymem Blota mura. Baví mě práce s papírem, malování a fotografování. Nejčastěji tvořím vektorovou grafiku, která zdobí největší část výrobků. Kromě tvoření vyřizuji také vaše objednávky a starám se o správný chod e-shopu. Když si chci odpočinout od digitálního světa, zmizím ze studia do dílny za domem a věnuji se práci se dřevem.

Od návrhu až po konečné zpracování
Díky vlastnímu zázemí a vybavení, vznikají všechny výrobky v mém studiu. Od kresby motivu, přes vlastní tisk až po kompletaci každého kousku. Díky tomu je možné některé výrobky upravit dle vašeho přání a zpravidla se nestává, že by nebylo zboží skladem.

Podporuji
Velice rád podporuji další tvůrce, proto na e-shopu narazíte na krásné polštářky, které pro vás šije šikovná švadlena Jana nebo na různé papírové výrobky, které zdobí kresby od jiných autorů (pochopitelně s jejich svolením). Nabídka je díky tomu pestřejší a vy máte z čeho vybírat.